Sürat Kargo Evden Alma

Sürat kargo evden alma hizmeti nedir?

Evinizden en kısa sürede Sürat kargo şubesine bir şey teslim etmeniz mi gerekiyor? EvdenKargo alım hizmeti ile, paketlerinizi %100 güvenli, hızlı ve kolayca şubeye gitmeden kargoya verebilirsiniz. Üstelik aynı gün veya gelecekteki günler için alımlarınızı programlayabilirsiniz. Siz kargoya verilecek paketlerinizi hazırlayın, Evdenkargo.com ile alımlarınızı planlayın ve arkanıza yaslanın.
 
Esnek planlama

Dilerseniz aynı gün içerisinde dilediğiniz saati seçebilirsiniz ya da daha az acil teslimatlarınız için, diğer günlerdeki zaman aralıkları arasından seçim yapabilirsiniz. EvdenKargo ile teslimatlarınızı yapılacaklar listenizden çıkarmak veya evde kendinize daha çok vakit ayırmak için teslimatlarınızı önceden planlayabilirsiniz.

Nasıl işliyor?

Siz bir tuşa basıyorsunuz ve sonra her şeyi takip ediyorsunuz,

1- Siz web sitesi üzerinden alım talebinizi oluşturuyorsunuz, cep telefonunuza gelen onay SMS'i ile tüm alım süreciniz ekiplerimiz tarafından planlanıyor.

2- Alım talebinizi oluştururken belirlediğiniz saat aralığında en yakın valemiz sizden paketinizi teslim alıyor.

3- Paketiniz Sürat kargo şubesine teslim edildiğinde teslim belgesi size dijital olarak iletiliyor ve tüm süreci online olarak takip edebiliyorsunuz.


Online müşteri hizmetleri

Müşteri hizmetlerimiz günün her saati hizmetinizdedir ve akşamları ve hafta sonları alım yapan valelerimiz mevcuttur. Talep üzerine evden kargo alım hizmetimiz bize ihtiyacınız olduğunda hizmetinizdedir. Teslimatınızla ilgili aklınıza gelen her şeyi 7/24 web sitemizde sol atta görebileceğiniz mesajlaşma ikonuna tıklayarak müşteri temsilcinize iletebilirsiniz.


Paket Boyutları

Evdenkargo ile 2 ayakkabı kutusu büyüklüğüne kadar tüm paketlerinizi güvenle ve sorunsuz bir şekilde kargoya teslim edebilirsiniz. Siz alım hizmeti için bir tarih belirlediğinizde, ister hediyelerinizi, isterseniz de iş için önemli gönderilerinizi %100 müşteri memnuniyet politikası içerisinde en kısa sürede Sürat kargo şubesine teslim edileceğinden emin olabilirsiniz.

Online ve Mobil Sipariş

Evdenkargo.com üzerinden ister ofis bilgisayarınızdan, ister tabletinizden isterseniz de mobil telefonunuzdan çok kısa sürede alım talebi oluşturabilirsiniz. Siz nereden bize ulaşmayı tercih ederseniz biz orada size tüm kolaylıkları sunmaya hazırız.