Trendyol İade

Trendyol iade kargo evden alma hizmeti nedir?

Evinizden en kısa sürede Trendyol'dan aldığınız ürünleri iade etmek ama kargo şubesine gitmek istemiyor musunuz? EvdenKargo alım hizmeti ile, paketlerinizi %100 güvenli, hızlı ve kolayca şubeye gitmeden iade edebilirsiniz. Üstelik aynı gün veya gelecekteki günler için alımlarınızı programlayabilirsiniz. Siz iade edilecek ürünlerinizi hazırlayın, Evdenkargo.com ile alımlarınızı planlayın ve arkanıza yaslanın.
 
Trendyol için özel hazırlanmış süreçler

Dilerseniz aynı gün içerisinde dilediğiniz saati seçebilirsiniz ya da daha az acil teslimatlarınız için, diğer günlerdeki zaman aralıkları arasından seçim yapabilirsiniz. EvdenKargo ile iade ürünlerinizin kargoya verilmesini yapılacaklar listenizden çıkarmak veya evde kendinize daha çok vakit ayırmak için teslimatlarınızı önceden planlayabilirsiniz. Uzmanlarımız tarafından hazırlanan özel süreçlerle sizin sadece Trendyol iade bilgilerinizi forma girmeniz gerekiyor.

Nasıl işliyor?

Siz bir tuşa basıyorsunuz ve sonra her şeyi takip ediyorsunuz,

1- Siz web sitesi üzerinden Trendyol ürün iadesi için alım talebinizi oluşturuyorsunuz, cep telefonunuza gelen onay SMS'i ile tüm alım süreciniz ekiplerimiz tarafından planlanıyor.

2- Alım talebinizi oluştururken belirlediğiniz saat aralığında en yakın valemiz sizden paketinizi teslim alıyor.

3- Paketiniz belirlediğiniz kargo şubesine teslim edildiğinde teslim belgesi size dijital olarak iletiliyor ve tüm süreci online olarak takip edebiliyorsunuz.


Online Müşteri Hizmetleri

Müşteri hizmetlerimiz günün her saati hizmetinizdedir ve akşamları ve hafta sonları alım yapan valelerimiz mevcuttur. Talep üzerine evden kargo alım hizmetimiz bize ihtiyacınız olduğunda hizmetinizdedir. Teslimatınızla ilgili aklınıza gelen her şeyi 7/24 web sitemizde sol atta görebileceğiniz mesajlaşma ikonuna tıklayarak müşteri temsilcinize iletebilirsiniz.


Paket Boyutları

Evdenkargo ile 2 ayakkabı kutusu büyüklüğüne kadar tüm paketlerinizi güvenle ve sorunsuz bir şekilde iade edebilirsiniz. Siz alım hizmeti için bir tarih belirlediğinizde, iade ürünlerinizin %100 müşteri memnuniyet politikası içerisinde en kısa sürede kargo şubesine teslim edileceğinden emin olabilirsiniz.

Online ve Mobil Sipariş

Evdenkargo.com üzerinden ister ofis bilgisayarınızdan, ister tabletinizden isterseniz de mobil telefonunuzdan çok kısa sürede Trendyol iade ürün alım talebi oluşturabilirsiniz. Siz nereden bize ulaşmayı tercih ederseniz biz orada size tüm kolaylıkları sunmaya hazırız.